Z holčičky dračice

dračice Nikdo z vás by si určitě nepomyslel při shlédnutí prvního seriálového filmu High School Musical, kde hrála po boku Zaca Efrona, že se jednou z Vanessy stane taková dračice. Stačí se podívat na úvodní obrázek tohoto článku a pusa vám prostě musí spadnout. Jen pro porovnání se podívejte na o dost mladší obrázek pod tímto článkem a porovnejte tyto dvě slečny.

Sladká holčička a vzor každé náctileté dívky. A teď 23 letá Vanessa je vzorem pro každou mladou ženu. Krásná, krásná a úžasná. Taková Vanessa opravdu je. Nechybí ji snad vůbec nic. No jaký na to máte názor vy?

Který kluk by s ní nechtěl chodit? Která holka by nechtěla být její nejlepší kamarádkou?

Každý z nás se časem mění, ale Vanessa je čím dál krásnější. Tak schválně, jak bude vypadat ve 30ti? Ještě si pár let počkáme a dozvíme se jak že to vlastně bude.


dračice


Článek zobrazen: 4122x

Autor článku: redakce

Přidej komentář

jméno:
Vzkaz
Ochrana proti spamu: 7 plus 7 =

Miky 12/07/2012 15:38:03
Souhlasím s Maverickem... Na vaší stránku chodím pravidelně, jsem jeden z těch lidí co čeká na rozchod s Austinem a návrat Zannesi.. a u některých věcí se hodí datum

honza plza 07/04/2012 12:31:47
mas hezky obrazky fakt

Maverick 04/03/2012 00:30:31
Vážená \"redakce\", marně hledám u vašich článků nějaké datum. Obzvlášť u novinek by se hodilo, i u ostatních článků. Bylo by možné jej doplnit? Díky.