Nové stránky

Pokud navštěvujete tento web už nějakou tu dobu, určitě víte že se za posledních pár dní něco změnilo. Změnil se celý design webu a s tím i struktura. Doufám, že se Vám změny líbí. Důvodem byla změna, která se po době, od které web funguje byla prostě potřebná. Přeci jen už to vypadalo zastarale. Dále jsme změnili systém, kdy využíváme vlastního systému, který se nám líbí a vyhovuje. Bohužel nemůžeme slíbit, že se na webu bude objevovat více článků, protože čas je bohužel omezený a holky, které články psali už nepíší. I tak jim ale určitě patří velké díky. Jak pro Annu Sedláčkovou tak pro Barboru Janotovou. Holky, děkujeme.

Současně bychom rádi nabídli možnost všem, kteří mají Vanesu rádi nebo jen rádi píší články a chtěli by přispět svými články na tomto webu, který si dovolíme tvrdit je nejoblíbenější a nejnavštěvovavější český fan web o Vanesse Hudgens. Pokud byste měli zájem pište na vanessahudgenscz@seznam.cz. Za každý zajímavý článek budeme rádi nejen my, ale především čtenáčky a čtenáři tohoto webu.

V posledních řádcích tohoto článku bych jen informoval, že web bude postupně doplněn o vybrané články ze starého webu tak, aby se jej mohli přečíst ti z Vás, kteří se k nim ještě nedostali. Napište nám do komentářů jak se Vám nové stránky líbí a co byste vylepšili.

Článek zobrazen: 3166x

Autor článku: redakce